KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12544547
nr 1254 4547
Per Olof Netterblad
(f. 1949), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad -90, "Stenar Grebbestad", Signerad. Motivet: 28x39
Per-Olof, P-O, Netterblad, svensk målare och grafiker född 1949.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 maj 2019
kl 19:46:17
9/5 23:16:20
Per Olof Netterblad
Läs mer om Per Olof Netterblad